Pokaż biznes
z najlepszej strony www…

WebElite to Krajowa firma obsługującą klientów zagranicznych jak i polskich. Jeżeli chciałbyś stworzyć doskonałą stronę internetową,
my już mamy pomysł…

✓ Bezpieczeństwo

✓ Konkurencyjne ceny

✓Szybki czas realizacji 

✓ Bogata oferta

OSTATNIE REALZACJE 

Firma Maltap zajmuje się obszywaniem kierownić. Klient zgłaszając się do nas chciał powiększyć potencjalne grono klientów.

Realizacja obejmowała:
-Budowę strony responsywnej.
-Utworzenie treści na stronę.
-Przeróbkę już gotowego logo na standardy Facebook, Instagram.
-Obróbkę zdjęc porduktów widniejących na stronie.
-Doradztwo w sprawię hostingu i domeny.
-Podpięcie wszystkich niezbędnych nardzędzi.

Projektowanie Stron WWW

0
LATA DOŚWIADCZENIA
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
WYKONANYCH ZLECEŃ

Krótko o nas

Jeżeli nie ma Cię w Internecie to nie istniejesz. My wiemy coś więcej. Strona WWW stanowi wizytówkę jej właściciela, ale także jej twórcy. Dlatego zależy nam na świetnych efektach równie mocno, co Tobie.

BARTEK

MENADŻER KLIENTA, PROGRAMISTA, GRAFIK

DAWID

PROGRAMISTA,GRAFIK

POPULARNE PYTANIA

Od ponad 8 lat mam doświadczenie z klientami. Aktualnie od 2016r. zajmuję się projekowanie i budową stron internetowych. Tysiące godzin przed monitorem by klienci byli zadowoleni z efektów pracy oraz szybkiej realizacji. Technikum o profilu Informatycznym otworzyło mi wiele możliwości lecz wybrałą tą w której najlepiej się spełniam. 

Wyceniamy każdego klienta indywidualnie ponieważ każda firma jest inna o innej specyfikacji. Posiadamy widełki, którymi się kierujemy i one pozwalają nam dobrze dopasować ofertę do firmy. Oferta jest tak rozległa, że każda dodana lub odjęta usługa może spowodować powiększenie oraz obniżenie ceny końcowej.

Oczywiście! Pracujemy na wielu programach edytowalnych dla klienta w łatwy i przyjemny sposób. Klient po skończonej pracy dostaję 30 minutowy tutorial, który jest spersonalizowany pod jego stronę i firmę, który pozwoli mu łatwo i swobodnie zmieniać poszczególne treści, którę go interesują. 

 Tak, jesteśmy firmą zarejestrowaną jak firma między narodową poprzez rejestrację EU NiP co pozwala nam na wystawianie FV polskich  23% oraz wystawianiu FV dla klientów poza granicami naszego Państwa 

My bazujemy na dużych sprawdzonych firmach, które nasz nigdy nie zawiodły nawet przy „wykrzaczeniu” się strony o 4 rano przed oddaniem do klienta kilka godziny później. Współpracujemy z firmą kei.pl, która jest pod skrzydłami H88 sp. z o.o. co grutuje w przekonaniu o stabilności naszej strony oraz bezpieczeństwu.

W chwili obecnej każda stroną, którą przygotowujemy dla klientów zawiera pakiet startowy. Pakiet startowy obejmuje weryfikację tekstów i analizę słów kluczowych tzw. przygotowanie pod SEO. Każda witryna dodawana jest do spisu „google search console” aby wyszukiwarka mogła ją ideksować.

Kontakt

Spotkajmy

Się

Adres E-mail

biuro@webelite.com.pl
dawid@webelite.com.pl

Telefon

+48 731 302 093
+48 667 520 113

Adres

Jagiellońska 29B, 32-410
Dobczyce, Polska

Copyright © 2016-2021, WebElite Bartłomiej Nowak. Wszelkie prawa zastrzeżone.