O nas

WebElite to firma z polskim kapitałem, która wprowadza nowe standardy obsługi klienta w świat IT. Zajmujemy się projektowaniem stron www od kilku lat co ukazuje nas w świetle profesjonalistów i tak właśnie wygląda nasza obsługa klienta oraz wykonane pracę.

Portale wizerunkowe

Strony firmowe PHP lub WordPress

Strony ofertowe PHP lub WordPress

Strony wizerunkowe PHP lub WordPress

Sklepy internetowe

Prestashop

WordPress / WooCommerce

Indywidualne i zaawansowane sklepy PHP

Portale internetowe

Portale funkcjonalne WordPress

Portale ogłoszeniowe PHP

Indywidualne portale WordPress lub PHP

Inne
usługi

Pozycjonowanie stron (SEO)

Projekty graficzne stron (layout’y www)

Projekty logo

Od ponad 8 lat mam doświadczenie z klientami. Aktualnie od 2016r. zajmuję się projekowanie i budową stron internetowych. Tysiące godzin przed monitorem by klienci byli zadowoleni z efektów pracy oraz szybkiej realizacji. Technikum o profilu Informatycznym otworzyło mi wiele możliwości lecz wybrałą tą w której najlepiej się spełniam. 

Wyceniamy każdego klienta indywidualnie ponieważ każda firma jest inna o innej specyfikacji. Posiadamy widełki, którymi się kierujemy i one pozwalają nam dobrze dopasować ofertę do firmy. Oferta jest tak rozległa, że każda dodana lub odjęta usługa może spowodować powiększenie oraz obniżenie ceny końcowej.

Oczywiście! Pracujemy na wielu programach edytowalnych dla klienta w łatwy i przyjemny sposób. Klient po skończonej pracy dostaję 30 minutowy tutorial, który jest spersonalizowany pod jego stronę i firmę, który pozwoli mu łatwo i swobodnie zmieniać poszczególne treści, którę go interesują. 

 Tak, jesteśmy firmą zarejestrowaną jak firma między narodową poprzez rejestrację EU NiP co pozwala nam na wystawianie FV polskich  23% oraz wystawianiu FV dla klientów poza granicami naszego Państwa.

My bazujemy na dużych sprawdzonych firmach, które nasz nigdy nie zawiodły nawet przy „wykrzaczeniu” się strony o 4 rano przed oddaniem do klienta kilka godziny później. Współpracujemy z firmą kei.pl,lh.pl. przekonaniu o stabilności naszej strony oraz bezpieczeństwu.

W chwili obecnej każda stroną, którą przygotowujemy dla klientów zawiera pakiet startowy. Pakiet startowy obejmuje weryfikację tekstów i analizę słów kluczowych tzw. przygotowanie pod SEO tzw. basic SEO. Każda witryna dodawana jest do spisu „google search console” aby wyszukiwarka mogła ją indeksować. Zajmujemy się też odpłatnym marketingiem, który bardzo polecamy oraz zapraszamy do pytań naszych sprzedawców w uzyskaniu więcej informacji na temat marketingu, którym się zajmujemy.  

Realizujemy kampanie reklamowę na wszystkich możliwych platwormach począwszy od Facebook kończąc na Google ADS,

Oferujemy bezpłatną opiekę wdrożeniową dostaje od nas w pakiecie każdy klient i będzie trwać :

-1 tydzień: 5 godzin w tygodniu

-2 tydzień: 4 godziny w tygodniu

-3 tydzień: 3 godziny w tygodniu

-4 tydzień: 2 godziny w tygodniu

Po tym okresie wsparcie wygasa. Jest możliwość do dokupienia dodatkowego okresu!

Treść akordeonu

Tworzymy Makiety UX lub stronę na której będzie first page na którym będzie można zobaczyć wszystkie animację, teksty, menu, zdjęcia a nawet stopkę.

Personalizujemy skrzynki e-mailowe oraz konfigurujemy przesyłanie maili, które będą przychodziły na np. biuro@twojastrona.pl na np. JanKowalski@interia.pl.

Klient dostaje od nas: 3x wersje rozmiarowe, projekt w EPS(Adobe photosohp) oraz na życzenie logotyp w SVG. Zajmujemy się też tworzeniem grafik na social media oraz projekty graficzne stron (layout’y www).

Tak, jak najbardziej każda nowa strona w Polsce czy też zagranicą ma swoje wymogi do polityki prywatności więc mamy dostosowane bezpośrednio do sklepów oraz do stron wizerunkowych.

Kontakt

Spotkajmy

Się

Adres E-mail

biuro@webelite.com.pl
dawid@webelite.com.pl

Telefon

+48 731 302 093
+48 667 520 113

Adres

Jagiellońska 29B, 32-410
Dobczyce, Polska

Copyright © 2016-2021, WebElite Bartłomiej Nowak. Wszelkie prawa zastrzeżone.